ROZPIS ZÁPASŮ 2018/2019
AMHL 2018/2019 | ||||||
Domácí | Hosté | Datum | Čas | Místo | Výsledek | |
SKI | : | Eternal | 14.10.2018 | 11:00 | Slaný | 9:2 |
Lány A | : | Rowing | 14.10.2018 | 12:30 | Slaný | 7:4 |
Ovce | : | Lány B | 20.10.2018 | 13:45 | Slaný | 3:7 |
Středokluky | : | SKI | 20.10.2018 | 15:15 | Slaný | 5:2 |
Eternal | : | Ovce | 28.10.2018 | 12:30 | Slaný | 0:6 |
Lány B | : | Lány A | 03.11.2018 | 14:15 | Slaný | 3:13 |
Rowing | : | Středokluky | 03.11.2018 | 15:45 | Slaný | 4:8 |
Ovce | : | SKI | 04.11.2018 | 13:15 | Slaný | 6:6 |
Lány B | : | Rowing | 11.11.2018 | 11:00 | Slaný | 5:7 |
Lány A | : | Ovce | 11.11.2018 | 12:30 | Slaný | 2:7 |
Rowing | : | SKI | 17.11.2018 | 12:00 | Slaný | 2:14 |
Středokluky | : | Lány A | 18.11.2018 | 12:15 | Slaný | 1:10 |
Lány B | : | SKI | 25.11.2018 | 13:45 | Kladno | 4:8 |
Lány A | : | Eternal | 08.12.2018 | 13:00 | Slaný | 5:0 |
Ovce | : | Středokluky | 08.12.2018 | 14:30 | Slaný | 4:3 |
Lány B | : | Rowing | 09.12.2018 | 14:45 | Slaný | 2:4 |
Rowing | : | Lány A | 15.12.2018 | 19:30 | Slaný | 2:4 |
Středokluky | : | Ovce | 16.12.2018 | 17:30 | Kladno 1 | 5:9 |
Lány B | : | Středokluky | 22.12.2018 | 13:30 | Slaný | 3:5 |
Ovce | : | SKI | 22.12.2018 | 15:00 | Slaný | 2:7 |
Eternal | : | Lány A | 06.01.2019 | 11:00 | Slaný | 8:7 |
Ovce | : | Rowing | 06.01.2019 | 12:30 | Slaný | 9:3 |
Rowing | : | Středokluky | 12.01.2019 | 11:45 | Slaný | 4:5 |
Eternal | : | Ovce | 13.01.2019 | 10:15 | Slaný | 5:7 |
SKI | : | Lány B | 13.01.2019 | 11:45 | Slaný | 9:6 |
Lány B | : | Lány A | 20.01.2019 | 17:15 | Kladno 1 | 1:0 |
SKI | : | Rowing | 27.01.2019 | 14:45 | Kladno 1 | 4:3 |
Eternal | : | Lány B | 27.01.2019 | 13:45 | Slaný | 14:5 |
Lány A | : | Středokluky | 27.01.2019 | 15:15 | Slaný | 9:4 |
Ovce | Lány A | 09.02.2019 | 13:00 | Kladno1 | 7:2 | |
SKI | : | Středokluky | 10.02.2019 | 10:30 | Slaný | 5:2 |
Eternal | : | Rowing | 10.02.2019 | 12:00 | Slaný | 7:8 |
Středokluky | : | Lány B | 16.02.2019 | 13:15 | Slaný | 6:2 |
SKI | : | Eternal | 16.02.2019 | 14:15 | Kladno 2 | 9:7 |
Lány A | : | SKI | 23.02.2019 | 14:00 | Kladno 2 | 3:11 |
Lány B | : | Eternal | 24.02.2019 | 10:00 | Kladno 2 | 4:11 |
Středoluky | : | Eternal | 03.03.2019 | 15.00 | Slaný | 8:3 |
Rowing | : | Eternal | 09.03.2019 | 15:45 | Slaný | 3:18 |
Lány B | : | Ovce | 17.03.2019 | 13:30 | Slaný | 1:4 |
Eternal | : | Středokluky | 23.03.2019 | 13:30 | Slaný | 7:9 |
Rowing | : | Ovce | 23.03.2019 | 15:00 | Slaný | 4:6 |
SKI | : | Lány A | 23.3.2019 | 15:30 | Kladno | 11:7 |
ROZPIS ZÁPASŮ BUDE PRAVIDELNĚ AKTULIZOVÁN V ZÁVISLOSTI NA POTŘEBÁCH ZS SLANÝ.